Hakkında

Aklı her zaman karışık, sürekli yeni fikirler oluşturmak için çabalayıp duran biri… Hayallerini gerçekleştirmek için sadece yazar. Dillendirmez. Yazarsa bir gün gelip onu bulacağını düşünür. Kahve olmadan yaşayamaz. Ama aynı zamanda kahveyi bir kültür bir huzur alma aracı olarak görür. Hayallerinden biri olabildiğince çok yerde, ülkede, şehirde değişik kahveleri tatmaktır. Hayalperestliği yüzünden yaşadığı çevreden büyük bir mutsuzluk duyar. Değiştirmeye çalışmaz. Çünkü değişmeyeceğini bilir.
Mayıs 2014’ten beri durgun olan hayatı oldukça karmaşıklaştı. Çünkü asla bulaşmaması gereken bir şeye bulaştı. K-POP. Bununla birlikte  Güney Kore  başta olmak üzere  genel bir Asya sevgisi oluştu. Bu sevgisi onu öylesine ele geçirdi ki, hayallerine ulaşmak için elinden ne geliyorsa yaptı. ve bu sayede ona şimdilerde yeni bir şeyler başarma inancı veren Japonya seyahatini gerçekleştirdi. Üzerinden uzun bir süre geçmesine rağmen o hala çektiği fotoğraflarla yaşıyor…
Hayattaki en büyük amaçlarından biri Korece öğrendikten sonra Güney Kore de uzun bir süre yaşamak. Arkadaşları arasında yürüyen uzakdoğu olarak anılıyor. ve bundan hiç de rahatsız değil.
Siz de bu hayalperestin peşinden gelmek isterseniz, blogunu takip edin. Kahve kokulu günler dileğiyle …

Reklamlar